Ücretsiz Üyelik

Sesli ve Görüntülü Sohbet

Hem görüntülü hem sesli sohbet imkanı


Sitemizde sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Sesli ve Görüntülü Okey

Arkadaşlarınız ile okey oynayın!


Sitemizde sesli ve görüntülü okey oynayabilirsiniz.

Sesli ve Görüntülü Tavla

Arkadaşlarınız ile tavla oynayın!


Sitemizde sesli ve görüntülü tavla oynayabilirsiniz.

Kimler Var ?

Hızlı Arama


Yeni Üyeler

Aramıza yeni katılanlar
Sitemize yeni katılanları görmek için tıklayınız


MAYRA BİLİŞİM VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Randevum.com Türkiyede aşkı ve sevgiyi bayan yada erkek olarak arayabileceğiniz görüntülü webcam sistemi ile sesli ve görüntülü sohbet ve chat edebileceğiniz lider websitesidir.

Randevum.com online sistem vasıtası ile sizin profilinize bakan arkadaşlarınız, size mesaj gönderenler ve siz online iken online sistem yardımı ile diğer erkek yada bayan arkadaşlarınızın neler yaptıklarınızı görebileceğiniz bir sisteme sahiptir.

Sitemizde birçok bekar arkadaşımız evlenerek bize teşekkürlerini mail yolu ile bildirmişlerdir.

Site içindeki niyetiniz evlilik,arkadaşlık yada e-posta arkadaşlığı ise doğru adrestesiniz.pinarmoni: tek kelimeyle mükemmel ötesi

kim ne derse desin bu güne kadar sanal alemde rastladığım en güzel site diyebilirim herşey en güzel derecede hazırlanmışSİTEYE BAŞARILARIN DEVAMINI DİLER TEŞEKKÜR EDERİM
ygececi: mrb

çok güzel bir site harika bir yer
tektabancad: iyifirzat

bende tesadüfen buldum siteyi güzel bi site emeği geçen herkese tşk ederim
danteu: kaliteli ve sevyeli bir site başarılardilerim

utemi: NE GÜZEL ŞEY ARKADAŞLIK

BU SİTEYE ÜYE OLURKEN NA YALAN SÖYLEYEYİM BU KADAR KISA ZAMANDA BUKADAR ARKADAŞ EDİNECEĞİMİ TAHMİN EDEMEZDİM. AMACIMIN SADECE ARKADAŞLIK VE SOHPET OLDUĞNU PROFİLİME YAZMIŞTIM.SELAM OLDUN BENŞİMLE AZ DA OLSA DUYGULARINI PAYLAŞANA,SELAM OLSUN BU SİTEYİ İCAT EDENLERE.SELAM OLSUN DEĞERLİ ARKADAŞLARIMA. İKİ PARÇA TÜRKÜ İLE DEVAM EDEYİM. ELLİ İKİ YAŞINDA ÖMRÜN ÇOĞU TÜKENMİŞ KÖTÜLER VARDA OLSA İYİLER TÜKENMEMİŞ. BU CAMDAN BAKIYORUM KARADENİZ SUYUNA GÜZEL ARKADAŞLARIN SARILAYIM BOYNUNA. ÇOK DAHA YAZMAK İSTİYORUM AMA ŞU ANDA ZAMAN YOK İSTEYENE İSTEDİĞİ DALDA TÜRKÜ VE ŞARKI SÖZÜ YAZARIM. HİÇ BİR KARŞILIK BEKLEMEDEN.UTEMİ.....JJJJ ŞİMDİLİK HOŞÇA KALIN.