Randevum.com ilgili bilgiler ve topladığı bilgiler ile ilgili
GİZLİLİK POLİTİKASI


Randevum.com, internet bekarlarının, internet üzerinden diğer bekarlarla tanışmaları için kolay bir yol sağlamak üzere tasarlanmış bir portaldır. Üyeler bir profil hazırlamakta, daha sonra, önceden seçilen çıkma kriterleri temelinde diğer bir çok üyeyle eşlenmektedir. İstenen bilgilerin hiç biri belli bir kişinin kimliğini tespit etmek için kamuya açık olarak kullanılamaz. Bu sınırlama, misafirleri, diğer üyeleri ve Randevum.com tarafından görevlendirilmemiş herhangi bir kişiyi ve bağlı şirketleri kapsamaktadır.
Randevum.com, buluşmak üzere seçilenlerden adres toplayan ücretsiz bir hizmettir. Randevum.com’un herhangi bir ziyaretçisi, ücretsiz üyelik sözleşmesini imzalayarak, siteye göz atmak, profilleri aramak ve/veya herhangi bir makaleyi görmek isteyebilir.
GİZLİ BİLGİLER
Anonim e-mailler gönderirken üyelerin verdiği email adreslerini kullanabiliriz. Cevap verilenlerin email adresleri, cevap verilene açıklanmayacaktır. Bir kullanıcının email adresini, ücretsiz deneme süresinden sonra gönderilen spesifik doğrudan pazarlama emailleri hariç, sitemizle ilgili haberler göndermek üzere kullanabiliriz. Kullanıcı, site içerisinde bulunan teknik destek linki üzerinden bizimle irtibat kurmak suretiyle bu tür email almamayı tercih edebilir.
KAMUYA AÇIK BİLGİLER
Bu siteye postalanan kişisel profiller, randevum.com ziyaretçileri tarafından okunabilmektedir. Sitenin üyeleri, diğer profillerle (bizim anonim e-mail sistemimiz olan) Hotlist üzerinden irtibat kurabilir. Email adresiniz kamuya açık olmayacaktır.
GÜVENLİK
Bu site, kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybolmasını, kötü amaçla kullanılmasını ve değiştirilmesini önlemek için bir takım güvenlik önlemlerine sahiptir.
ÇOCUKLARA YÖNELİK TALİMATLAR
Randevum.com, en az 18 yaşındaki kişilere yönelik bir bekarlar topluluğudur. Küçükler için herhangi bir pazarlama yapmıyor ve küçüklerin sitemize profillerini postalamalarına izin vermiyoruz. Postalanan bütün yeni profilleri çocukların okumasında sakınca olmayacak hale getiriyoruz. Küçüklerin gönderdiği listeler, Müşteri Hizmetleri Departmanımızla irtibat kurulmak suretiyle çıkarılabilir.
PROFİLİN ÇIKARILMASI
Aktif profilinizi sitemizden çıkarmak istiyorsanız, tek yapacağınız şey site içerisinde bulunan teknik destek linkine tıklayrak ,sitemizdeki kullanıcı adınızı’da yazarak göndermek olacaktır.
Randevum.com, email adresleri de dahil olmak üzere, üyelerinin gönderdiği bütün kişisel bilgilerin gizli tutulacağını, asla üçüncü bir şahsa satılmayacağını, kiralanmayacağını veya ifşa edilmeyeceğini garanti etmektedir. Bu konudaki tek istisna, kamu soruşturmaları veya cezai soruşturmalar çerçevesinde istendiği durumlardır.
Randevum.com, hizmetinin verimliliğini değerlendirmek için üyeleri hakkında istatistik tutmaktadır. Örneğin, üyelerin erkeklerden kadınlara ve kadınlardan erkeklere gidiş oranını rutin olarak izlemekte ve bu oranı dengede tutmaya çalışmaktayız.
Randevum.com’un gizlilik politikası hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen site içerisinde bulunan teknik destek linki üzerinden bizimle irtibat kurunuz.


Randevum.com Türkiyede aşkı ve sevgiyi bayan yada erkek olarak arayabileceğiniz görüntülü webcam sistemi ile sesli ve görüntülü sohbet ve chat edebileceğiniz lider websitesidir.

Randevum.com online sistem vasıtası ile sizin profilinize bakan arkadaşlarınız, size mesaj gönderenler ve siz online iken online sistem yardımı ile diğer erkek yada bayan arkadaşlarınızın neler yaptıklarınızı görebileceğiniz bir sisteme sahiptir.

Sitemizde birçok bekar arkadaşımız evlenerek bize teşekkürlerini mail yolu ile bildirmişlerdir.

Site içindeki niyetiniz evlilik,arkadaşlık yada e-posta arkadaşlığı ise doğru adrestesiniz.

Okey | Tavla | Arkadaş Ara | Arkadaş Bul | Arkadaşlık Sitesi | Sohbet | Kameralı Sohbet | Kız Arkadaş