Sorular ve cevaplar

1.Nasıl üye olabilir ve Profilimi ekleyebilirim ?
Siteye girdikten sonra üye ol tuşuna basınız, üyelik için kendinizle ve karşı cinsle ilgili olan bilgileri formda işaretleyiniz.Formun altında bulunan devam tuşuna basarak bir sonraki sayfaya geçiniz ve profilinizi tamamlayınız. Randevum.com sitesi,sizin formu doldururken vermiş olduğunuz e-mail adresine birkaç saniye içerisinde onay kodu gönderecektir.Vermiş olduğunuz bu e-mail adresine gelen onay koduna tıklayarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Randevum.com bayan üyelere ücretsiz erkek üyelere ücretli olarak hizmet vermektedir. Erkek üyeler için;;Unutmayınız ki profil eklediğinizde sitemizden 75 kredi kazanacaksınız.


 

2.Ne zaman siteyi kullanabilirim ?
Üye olurken dolduracağınız profil ve profili doldururken bize vermiş olduğunuz e-mail adresine birkaç saniye içerisinde onay kodu göndermekteyiz.E-mailinizi açarak,size gönderilmiş olan bu onay koduna tıkladıktan sonra Randevum.com sitesini kullanabilirsiniz.


 

3.Üye olurken yanlış veya başka birisinin e-mail adresini vererek üye olabilirmiyim?
Kesinlikle olamazsınız,çünkü üyelik bilgilerini doldurduktan sonra vermiş olduğunuz e-mail adresine onay linki göndermekteyiz.Bu onay linkine tıklamadan,sitede kesinlikle bir işlem yapamazsınız.


 

4.Üye olurken veya daha sonra internet üzerinden resmimi ekleyemiyorum ne yapmalıyım?
Siteye,kullanıcı adınız ve şifreniz ile login olduktan sonra,sağ menüde bulunan Teknik Destek linkine,veya üst menüde bulunan yardım linkine tıklayarak iletişim bölümünden problemi seçerek ve açıklama yaparak bize ulaştırınız. Erkek üyeler için;Unutmayınız ki resiminizi profilinize eklemek size 50 kredi kazandıracaktır.


 

5.Resmimi üye olurken eklemedim daha sonra ekleyebilirmiyim ?
Evet ekleyebilirsiniz.Sitemizde sol üstte bulunan "Benim Profilim" bölümünde resim ekle butonuna basarak resim ekleme bölümüne giriniz,daha sonra göz at tuşuna basarak bilgisayarınızda resminizi bulunuz,tamam tuşuna basınız,daha sonra tekrar sitemizde bulunan tamam tuşuna basarak resminizi ekleyiniz


 

6.Profilime kaç resim ekleyebilirim,resimlerim hangi formatta olmalı ?
Profilinize ayrı ayrı eklemek sureti ile en fazla beş (5) resim ekleyebilirsiniz.Eklediğiniz resimler (JPG, JPEG, BMP, CGM, GIF, ILBM, IFF, JP2, MIFF, PCD, PCX, MPEG, PICT, PNG, SGI, TIFF, WPG, WMF)formatlarından herhangi biri olabilir.


 

7.Profilime Resmimi eklediğimde on line olarak internette görüntülenir mi?
Hayır profilinize eklediğiniz resimler bizim tarafımızdan onaylanmadan internet ortamında yayınlanamaz.Eklediğiniz resmin internet ortamına konulması 8-12 saat arasında değişebilmektedir


 

8.Profilime ne tür resim eklemem uygun olur,resmim çıplaklık içerebilir mi ?
Profilinize çıplaklık ve pornografi içermeyen, yüzünüze açık bir biçimde yansıtan resimlerinizi koymanızı öneririz.Aksi halde eklediğiniz resim tarafımızdan iptal edilerek yayınlanmaz.


 

9.Profilimi ekledikten sonra e-mail adresime onay kodu gelmedi ne yapmalıyım?
Randevum.com'a kullanıcı adınız ve şifreniz ile login olduktan sonra karşınıza ; Sayın Randevum kullanıcısı, Kayıt olurken vermiş olduğunuz e-mail adresine gönderilen onay linkine tıklamadan siteyi kullanamazsınız. Onay linkinizi,size ait olan başka bir e-mail adresine gönderilmesini istiyorsanız; Daha önce verdiğiniz e-mail adresi yerine onay linkini almak istediğiniz yeni e-mail adresinizi yazarak "değiştir" tuşuna basınız. Lütfen e-mail adresinizin başında "WWW" kullanmayınız. ibaresi çıkan alanın altıda bulunan e-mail alanına kendinize ait başka bir mail adresi girerek;o mail adresine konfirmasyon linki alınız.


 

10.Profilimi ekledim,sitede kullandığım e-mail adresine onay linki geldi ama onaylamıyor?
Randevum.com'a kullanıcı adınız ve şifreniz ile login olduktan sonra karşınıza ; Sayın Randevum kullanıcısı, Kayıt olurken vermiş olduğunuz e-mail adresine gönderilen onay linkine tıklamadan siteyi kullanamazsınız. Onay linkinizi,size ait olan başka bir e-mail adresine gönderilmesini istiyorsanız; Daha önce verdiğiniz e-mail adresi yerine onay linkini almak istediğiniz yeni e-mail adresinizi yazarak "değiştir" tuşuna basınız. Lütfen e-mail adresinizin başında "WWW" kullanmayınız. ibaresi çıkan alanın altıda bulunan e-mail alanına kendinize ait başka bir mail adresi girerek;o mail adresine konfirmasyon linki alınız.


 

11.Nasıl normal mesaj gönderebilirim ?
Sitedeki üyelerin yanında,zarf ikonu olan linki kullanarak mesaj gönderebilirsiniz.Bu işlem ile seçmiş olduğunuz kullanıcının mesaj kutusuna mesajınızı gönderebilirsiniz. Normal mesaj göndermenin maliyeti (-100) kredidir.Eğer hesabınızda 100 krediden daha fazla varsa normal mesaj gönderebilirsiniz.

Yoksa lütfen Gold Uyelik bölümünden 1,3,6,12 aylık veya kredi satın alarak Gold üye olunuz.


 

12.Kimlere Hızlı mesaj gönderebilirim ?
Bayan üyeler için;

Hızlı mesajı ; siteye üye adınız ve şifrenizi yazarak login olduktan sonra sitede o anda online olan herhangi bir kullanıcıya gönderebilirsiniz.

Erkek üyeler için;

Hızlı Mesaj göndermenin maliyeti (-150) kredidir.Eğer hesabınızda 150 krediniz varsa Hızlı Mesaj gönderebilirsiniz.

Yoksa lütfen Gold Uyelik bölümünden 1,3,6,12 aylık Gold üye olunuz.


 

13.Hızlı mesajı gönderdiğim üye bunu nasıl görebilecek ?
Hızlı Mesajı gönderdiğiniz üye bu mesajı otomatik olarak alır ve sizin kullanıcı adınız;o üyenin ekranının sağ tarafında gözükür.Bu bölümde Hızlı Mesaj göndermenin dışında,bilgisayarınıza ve karşı kullanıcı bilgisayarında kamera varsa görüntülü ve sesli chat yapabilirsiniz.Detaylı bilgi edinmek için Hızlı Mesaj yardımı bölümüne giderek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.


 

14.Yolladığım normal mesajın karşı kullanıcı tarafından okunup okunmadığını bilebilir miyim?
Evet bilebilirsiniz.Randevum.com’a kullanıcı adınız ve şifrenizi girdikten sonra mesajlarım bölümüne ,oradan "gönderilen mesajlar" bölümüne giriniz,bu alanda karşı kullanıcı tarafından okunmuş olan mesajlar açık renkli- okunmamışlar ise koyu renkli olacaktır.


 

15.Normal mesaj yolladığım zaman, karşı kullanıcı mesajı olduğunu nereden anlıyor ?
Siz herhangi bir kullanıcıya mesaj yolladığınızda,o kullanıcının bizde kayıtlı olan e-mail adresine 3 günde 1 sefer olmak kaydıyla mesaj kutusunda mesajı olduğunu bildiren otomatik mesaj gönderilmektedir.

Ayrıca eğer normal mesaj gönderdiğiniz üye o anda online ise karşısına bir ekran çıkarak mesajı olduğunu belirtmektedir.


 

16.Sitede bulunan diğer bir kullanıcıyı bir daha görüşmek üzere nasıl kayıt edebilirim ?
Sitede kayıtlı olan üyelerin profillerinin detay kısmında bulunan LİSTEME EKLE tuşuna basınca seçili üye favorilerinize eklenmiş olacaktır.


 

17.Listeme eklediğim kullanıcıya nereden ulaşabilirim?
Sitenin üst kısmında bulunan favorilerim sekmesine tıklayarak listenize eklenen üyelere ulaşabilirsiniz.


 

18.En fazla kaç üyeyi listeme veya favorilerime ekleyebilirim?
Listenize veya favorilerinize ekleyebileceğiniz üye sayısı maksimum 100 üye ile sınırlıdır.


 

19.Profilimi nasıl güncelleyebilirim ?
Randevum.com sitesine üye adınız ve şifreniz ile login olduktan sonra sol üstte bulunan profilim sekmesine tıklayarak profilinizi görüntüleyiniz,her bilginin altında bulunan "değiştir" sekmesine tıklayarak ilgili değişiklik ve güncellemeleri yapabilirsiniz.


 

20.Siteye kayıt olurken verdiğim mail adresini diğer üyeler görecek mi?
Kesinlikle hayır,ne sitede profilinizde, ne de herhangi bir bölümde e-mail adresiniz üçüncü şahıslara gösterilmez.


 

21.Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?
Üyeliğinizi iptal ettirmek için Teknik Destek hattına kullanıcı adınız-şifreniz ve e-mail adresinizi yazarak.Üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum yazmanız yeterli olacaktır.


 

22.Randevum.com sitesi,ödemeli bir servis midir?
Randevum.com sitesi profilinizi sisteme kayıt ettikten sonra,kullanıcıya sistemi kullanabilmesi için 75 KREDİ verir.Kullanıcı bu krediyi resmini ve videosunu kendi profiline eklemek suretiyle veya arkadaşlarını siteye üye yaparak arttırabilir.Sağladığı kredi bitene kadar sistem ücretsizdir.Ancak Kredi bittiğinde Kredi satın almak suretiyle veya 1,3,6 veya 12 aylık serbest geçiş hakkı satın almak suretiyle sistemi kullanabilir.


 

23. Kredi ne demek?
Sitemize kayıt olduktan sonra, yapacağınız belirli işlemler karşılığında kredi kazanırsınız. Bu krediler sitenin tüm servislerini bir süreliğine kullanmanızı ve sitemizi tanımanızı sağlayacaktır.Sistemi ne kadar kullanırsanız o kadar krediniz gider.
Normal mesaj gönderme -100 kredi
Mesaj okuma -100 kredi

 

Hızlı Mesaj gönderme -100 kredi
Profil detayı görüntülemek -2 kredi
Fotoğraf zaplamak -5 kredidir


 

24.Hesabıma nasıl kredi ekleyebilirim?
İlk defa kredi satın alacaksanız,Gold Uyelik bölümünden kredinizi yükleyebilirsiniz.Daha önce kredi satın aldıysanız; Üyeliğim bölümünden veya yine sitede en üstte bulunan Tekliflerimiz bölümünden kredi ekleyebilirsiniz.


 

25.Başka bir üye ile nasıl sohbet edebilirim?
Bayan üyeler için ; Hızlı Mesaj yaz linkine tıklayarak diğer üye ile online sohbet edebilirsiniz.Tabii Hızlı Mesajı göderdiğiniz karşı üyenin de sizinle sohbet etmek istemesi gereklidir.

Erkek üyeler için;

Hızlı Mesajı ancak kredisi yeterli (150 krediden fazla kredisi olan) erkek üyeler veya 1,3,6,12 veya kredi satın almış gold üyeler kullanabilmektedirler. 


 

26.Fotoğraf zaplamak ne demektir?
Fotoğraf bırakmış olan üyelerimizin rasgele 9-unun resimlerini gösterir.Her zaplandığında yine rasgele 9 fotoğraf daha gösterir


 

27.Başka bir üyenin videosunu nasıl izleyebilirim?
Üyelerimizin,listelendikten sonra fotoğrafına tıklayarak detaylı profiline giriniz.Fotoğrafın altında bulunan video izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.


 

28.Profilimi girerken cinsiyetimi yanlış girdim?
Lütfen sitemizde bulunan Teknik Destek hattına kullanıcı adınız şifreniz ve e-mail adresinizle bu yanlışlığın düzeltilmesi için başvurun.


 

29.Favorilerime(Arkadaş listeme) kaç üye ekleyebilirim?
Randevum.com-da yazıştığınız veya hoşlandığınız herhangi bir üyeyi favorilerinize akleyebilirsiniz.Favori listenize en çok 100 kişi ekleyebilirsiniz.


 

Randevum.com Türkiyede aşkı ve sevgiyi bayan yada erkek olarak arayabileceğiniz görüntülü webcam sistemi ile sesli ve görüntülü sohbet ve chat edebileceğiniz lider websitesidir.

Randevum.com online sistem vasıtası ile sizin profilinize bakan arkadaşlarınız, size mesaj gönderenler ve siz online iken online sistem yardımı ile diğer erkek yada bayan arkadaşlarınızın neler yaptıklarınızı görebileceğiniz bir sisteme sahiptir.

Sitemizde birçok bekar arkadaşımız evlenerek bize teşekkürlerini mail yolu ile bildirmişlerdir.

Site içindeki niyetiniz evlilik,arkadaşlık yada e-posta arkadaşlığı ise doğru adrestesiniz.

Okey | Tavla | Arkadaş Ara | Arkadaş Bul | Arkadaşlık Sitesi | Sohbet | Kameralı Sohbet | Kız Arkadaş