Ücretsiz Üyelik

Sesli ve Görüntülü Sohbet

Hem görüntülü hem sesli sohbet imkanı


Sitemizde sesli ve görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Sesli ve Görüntülü Okey

Arkadaşlarınız ile okey oynayın!


Sitemizde sesli ve görüntülü okey oynayabilirsiniz.

Sesli ve Görüntülü Tavla

Arkadaşlarınız ile tavla oynayın!


Sitemizde sesli ve görüntülü tavla oynayabilirsiniz.

Kimler Var ?

Hızlı Arama


Yeni Üyeler

Aramıza yeni katılanlar
Sitemize yeni katılanları görmek için tıklayınız


MAYRA BİLİŞİM VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Randevum.com Türkiyede aşkı ve sevgiyi bayan yada erkek olarak arayabileceğiniz görüntülü webcam sistemi ile sesli ve görüntülü sohbet ve chat edebileceğiniz lider websitesidir.

Randevum.com online sistem vasıtası ile sizin profilinize bakan arkadaşlarınız, size mesaj gönderenler ve siz online iken online sistem yardımı ile diğer erkek yada bayan arkadaşlarınızın neler yaptıklarınızı görebileceğiniz bir sisteme sahiptir.

Sitemizde birçok bekar arkadaşımız evlenerek bize teşekkürlerini mail yolu ile bildirmişlerdir.

Site içindeki niyetiniz evlilik,arkadaşlık yada e-posta arkadaşlığı ise doğru adrestesiniz.zinnurzilli: kişiler

aslında çok güzel ve seviyeli bir site ama heryerde olacağı gibi buradada bazı kendini bilmezler ve karşısındaki kişiyi mağdur eder düşünceler taşıyanlar var ve olacaktırda fakat genel anlamda çok hoş biyer herkeze mutluluklar
tedia: evliyim ama evli biri ile tanışıp çok güzel birliktelik yaşadım.

evlendiğim günden bu yana hiç böyle bir heyecan ve zevk yaşamadım. bu güzel anları yaşattığınız için randevum.com,a minnet borçluyum..
vurucuerkan: DÜNYA REKORU KIRDIM ARKADAŞLAR SANIRIM TEŞEKKÜRLER RANDEVUM.COM

Aslında çok siteye üyeyim.fakat randevum.com gibi kaliteli ve iyi dizayn olmuş site bulamadım hiç.bu siteyi yapandan allah razı olsun.bir gün başka şehirde bir gün ayrı yerde oluyorum bu site sayesinde,Türkiyenin her tarafını geziyorum.o kadar hareketlendi ki yaşamım anlatamam yani.çok kaliteli kızlar var bu sitede.zengini,fakir,okuyanı,çalışanı ne arasanız var.her konuyu yaşayıp tartışabileceğiniz aklınıza yatan ilşki türünü kolaylıkla yaşayabiliyorsunuz burada tabi biraz kabiliyetiniz varsa.allah razı olsun binlerce kişiye ulaştım.üç ayda binlerce kilometre yol gitmişimdir bu site sayesinde.İnanılmaz muhteşem olaylar maceralar yaşadım,kimsenin aklına bile gelmeyen olayları bile yaşadığımdan eminim.sizde biraz iddalı olursanız benİm kadar sizde yaşarsınız..
xxlacha: sinir şey

burda hayatım boyunca sinir bi insanla tanışacağımı hiç ummazdım. onla devamlı kavga ediyoruz.beni kızdırmayı çok seviyo.kendisi evli ama okadar iyi bir ikili oldukki kendisini abim gibi seviyorum.ama o onu hiç sevmediğimi ona sinir olduğumu biliyo .olsun o öyle bilsin.arkadaşım bigün burayı kursan bilki biyerlerde hatırlanıyosundur
kadiraktif: meraba

sitenizi çok beğendim çok güzel olmuş